Push-up бюстгальтери

Якщо ви визнаєте, що жіночність та сексуальність — головна зброя слабкої статі, то у вашому гардеробі точно є ліфчик з пуш ап ефектом, і не один. Якщо його немає — це треба виправити і купити push up, тим більше що ціна на такі бюстгальтери в нашому інтернет-магазині невисока. Адже ніщо так не прикрашає жінку, як глибоке декольте і спокуслива улоговинка, яка утворюється завдяки носінню пуш ап.

Push up - найпопулярніша модель білизни

За відгуками жінок, бюстгальтер push up - перший серед рівних за популярністю в Києві та інших містах України, та й в усьому світі. Його назва означає виштовхувати вгору — і саме так працює це секретна зброя. Груди в ліфі push up підіймаються та стають на розмір, а то і два більшими візуально. Це особливо подобається власницям маленьких або середніх грудей. Ліфчик пуш ап за кілька секунд збільшує груди без участі пластичного хірурга і робить просто красиве декольте розкішним.

Якщо у вас немає моделі push up — її обов'язково потрібно купити: ліф з подвійним пуш апом або супер пуш апом підійде для маленьких грудей або для підлітка. І навіть власниці великих розмірів можуть порадувати себе розкішними push up моделями, які надійно фіксують груди і роблять її ще апетитнішими.

Історія бюстгальтерів пуш ап - туга за корсетами та бажання свободи

Треба сказати, що бажання збільшувати і піднімати груди з початком демократичного 20 століття набуло особливих масштабів. У свій час навіть були популярні надувні бюстгальтери, які збільшували розмір грудей. Одне тільки бентежило - ці вироби були вкрай ненадійними і могли луснути в найнезручніший момент.

Першовідкривачем галузі стала відома фірма Wonderbra — саме їй належить перший пуш ап, випущений в 1964 році. Успіх був небувалий — новий ліф push up став революцією в світі моди. Його бажали купити поголовно всі — і володарі скромної нулівки, і панянки з солідними формами. Важливо одне — бюстгальтер пуш ап міцно увійшов в наше життя, а різноманітність моделей, матеріалів і крою зробили їх не тільки популярними, але і недорогими.

Секрети пуш ап: таємниця бездоганного декольте

Завдяки моделі push up, груди будь-якої форми стають пишними, об'ємними і сексуальними. А ефект пуш ап — не що інше, як спеціальна модель і крій чашечки:

  • щільний пояс;
  • часто — каркаси;
  • спеціальні т-подібні шви;
  • трикутний крій;
  • внутрішні вставки-подушечки.

Все це в комплексі створює ефектне декольте навіть з нульовим розміром грудей. Головна відмінність push up — формовані чашки і вставки, чого немає більше ні в якій моделі. І якщо без кісточок бюстгальтер push up зустрічається часто, то з м'якими чашками їх годі й шукати. Завдяки щільному каркасу груди надійно фіксуються і не пропадають, а гелеві, силіконові або поролонові вставки здійснюють підтримку грудей в ліфі push up знизу.

Пуш ап груди тримає ідеально, тому він підходить і для підлітків, і для маленьких грудей. А великі розміри залишаються розкішними навіть якщо вийняти гелеві вставки, і груди в них не провисають і не втрачають об’єм.

Бюстгальтер push up: потрійний, подвійний пуш ап і супер пуш ап

Інтернет-магазин - те місце в Україні, де можна недорого купити бюстгальтер пуш ап з Києва і всіх регіонів країни. Але перш, ніж замовити найкрасивіший ліфчик push up, потрібно знати, з чого вибирати.

Класичний push up - це можливість самостійно регулювати об’єм. Силіконові, гелеві або поролонові вставки можна виймати і вставляти самостійно, отримуючи дабл пуш ап або просто гарний об’єм. Такі ліфчики push up можуть бути безшовні, часто їх шиють без кісточок. Зазвичай в них невеликий пуш ап, який лише злегка корегує об'єм.

Вшита подушечка - це варіант пуш ап, який дає подвійний або потрійний пуш ап за рахунок вшитого гелевого ущільнювача. Об’єм самостійно не регулюється, а сам ліф — часто безшовний, гладкий.

Супер пуш ап має спеціальну вставку, яка дає дабл пуш ап, або подвійний об’єм. Якщо одягнути такий бюстгальтер, груди можуть візуально збільшитися на 2-3 розміри. Такий фасон часто називають 3Д: великий пуш ап істотно збільшує розмір.

Кожен ліфчик push up доречний в конкретній ситуації - класичний push up можна носити щодня, виймаючи вставки для роботи і повертаючи їх на місце для вечірки. Дабл пуш ап в офісі може бути і недоречний, а ось на зустрічі з друзями, відпочинку великий пуш ап створює додаткову пікантність і привертає погляди оточуючих.

Якщо немає часу виймати і вставляти ущільнювачі, можна купити відразу кілька бюстгальтерів пуш ап - їх ціна не надто висока. Зате ви заощадите час, який витратите на корисні справи. Вибрати ліфчики push up недорого і різних кольорів в Києві та з інших міст України можна на цій сторінці нашого інтернет-магазину.