Повернення та обмін

Бренд Lúna цінує своїх клієнтів, тому ми пропонуємо опцію повернення/обміну товару.


* Увага! Якщо вам необхідна консультація з приводу повернення-обміну- пишіть в робочий час з 09.00-18.00 з Понеділка по п'ятницю в вайбер, телеграм +38 (093) 189 63 11, або телефонуйте за номером телефону +38 (093)189 63 11.


Консультації в Instagramm з приводу повернень-обмінів не надаються!
Умови, при яких може бути здійснено повернення або обмін:

  • Не порушений товарний вигляд білизни.
  • Не пошкоджені упаковки і бирки.


Повернення товару здійснюється за допомогою компанії Нова Пошта в термін до 3-х днів з моменту отримання замовлення.

У момент отримання посилки на відділенні Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО розкрийте і огляньте товар.
якщо товар Вам не сподобався або не підійшов (Ви хочете іншу модель, колір і т.п.) - доставка такого обміну або повернення за рахунок покупця. Якщо таке повернення клієнт відправляє за рахунок компанії, то вартість доставки буде вирахувана з суми для повернення.
тільки якщо ж у товару є дефект-зворотна доставка оплачується нашою компанією.


Для повернення

  • Необхідно заповнити верхню частину бланка, який ви отримали разом з товаром.
  • Товар з упаковкою та заповненим бланком необхідно відправити Новою Поштою за адресою: Київська обл., м. Вишневе, відділення Нової Пошти № 1. (Одержувач: Сергій Кубрушко, +380933944460).
  • Після того, як ми отримаємо товар і переконаємося, що він в належному стані, ми повернемо вам гроші на вказаний в бланку номер банківської картки або Новою Поштою. Повернення приймається і обробляється протягом 1-3-х робочих днів. І тільки після обробки повернення повертаються гроші покупцеві.


Для обміну

  • Ви відправляєте товар назад Новою Поштою. (Доставка за рахунок покупця).
  • Ми отримуємо та обробляємо ваше повернення (1-3 робочих дні).
  • Після того, як ми отримаємо товар і переконаємося, що він в належному стані, ми передзвонимо Вам і запропонуємо зробити нове замовлення на сайті з товаром, який ви вибрали в якості обміну.
  • Ви робите на сайті нове замовлення.
  • Різницю в ціні (якщо вона є) в такому випадку ми компенсуємо на зазначену в бланку банківську картку протягом до 3-х робочих днів (якщо ціна нового товару менше) або Ви оплатите різницю при отриманні нового замовлення на Новій пошті (якщо ціна нового товару більше). Можливо повна компенсація вартості товару, а потім Нова оплата обмінного товару.


Наш інтернет-магазин продає товари через Інтернет на сторінці lunalingerie.ua, яка управляється ФОП Скроб Дмитро Миколайович, з офісом, розташованим за адресою: м. Київ, вул. Лугова 12, ОЦ" Караван", оф. 401.
якщо вам потрібна додаткова консультація менеджера з приводу замовлення, оплати, доставки, повернення або обміну, телефонуйте, будь ласка, по телефону:
+38 (093) 189 63 11.


Купуйте із задоволенням!